nedeľa, februára 21, 2010

Daminoviny 3 (Pečenie a budenie)

Tretie vydanie Daminovín je už na pultoch Jutjub. Ukazuje dva šoty - pečenie koláčika pre bratislavskú babku k jej okrúhlinám a nami obľúbený spôsob budenia Damiho, keď drichme dlhšie než by mal. Takže nech sa páči, kliknite na link dole


a príjemné pozeranie!

Youtube trocha zmenilo interfejs a HD kvalita sa nastavuje tým číslom v pravo dole na prehrávači. Pre HD kvalitu musí byť nastavené na 720p (štandardne býva iba 360p). Link hore je už ošetrený a zobrazí priamo HD kvalitu.

2 komentáre:

marcinek prostredný povedal(a)...

Tenn koláčik už na pohľad je výborne vymiešaný a chutný. A to budenie sa mi tak zapáčilo, že si ho zavediem aj doma, len neviem aku rozprávku mi budú rozprávať... ( asi o eurikách, ktoré stále chýbajú mojím dorastencom).

A ešte. Pri otvorení domény sa na nás pozeráte. Je síce na Vás pekný pohľad ale chýba mi tam ešte jeden člen s krásnými očkami.

Katka and Tibor povedal(a)...

hej hej, chyba chyba, ale keby tam damiho fotka bola, tak by boli vsetci nespokojni ze preco sme tam dali jeho vcerajsiu fotku ked dnes je uz vacsi a rychlejsi :-) .

Kolacik bol fajny, recept mojej kolegyne, vola sa Key Lime Pie alias koláčik z limetiek z Key West na Floride... jednoduchy nazov :-) jednoducha priprava, nezdravy je jak slak a vsetky ostatne americke vymysly, ale chuti dobre... dojdite na kostofku!!!